Duben 2014

Informace#006

29. dubna 2014 v 19:26 | Čokinka |  Blog Article
Že se nestydíš Čokino, po takové době nový článek a zase jenom onformace :/ Jsem fakt příšerná, každopádně přicházím s omluvou a doufám, že to všichni pochopí. Nějak jsem neměla náladu, chuť, čas a ani představu o tom sem něco psát. V pátek proběhla ta zmiňovaná oslava narozenin, která skončila až v neděli :D Opravdu jsem si to užila, bylo to báječný, v pondělí velikonoce a i když jsem je měla pracovní, tak sem v oslavách pokračovala s ostatníma a vystřízlivěla jsem až v úterý :D Následovala kocovina, která trvala skoro celý zbytek týdne a pak jsem potřebovala fakt spoustu relaxu a hlavně dohnat povinnosti, takže jsem o blogu opravdu nepřemýšlela, omlouvám se.


Už mi to tu začalo chybět, takže by se dalo říct, že jsem zpět :) Ale jsem tento týden v práci až do neděle, takže na 100% se mnou taky nepočítejte :) Ale budu obíhat a hned jak se k tomu dostanu, tak napíšu nějaký článek, který nebude o mě :D

Informace#005

18. dubna 2014 v 6:30 | Čokinka |  Blog Article
Oooooh my God, why me? :(


Jelikož v pátek slavím narozeniny a nehodí se mi být v práci, tak jsem se domluvila s druhou servírkou, že vezme tento víkend za mě a až bude potřebovat, tak já zase někdy vezmu směnu za ní a zrovna jsem se dozvěděla, že se jí to hodí v pondělí, což znamená, že Velikonoce budu trávit v baru, chápete to? Už teď se mi chce brečet :D A to jsem byla tak šťastná, že to nevychází na mě a že budu doma zabarikádovaná a pustím jenom taťku :D Nakonec to schytám nejvíc. Těžký osud servírek :( :D

Něco málo k blogu:
Oficiálně jsem online jenom na tomhle, na D-a-E mě už vůbec nečekejte, tam mě už nikdo nezastihne. Ještě si budu dělat pořádek v Affiliaties, protože vás mám strašně moc a přestávám to stíhat, ale nebude to žádná hrůza, nemusíte se děsit, však mě znáte :) No a tady sice ještě nemám úplně hotové menu a musím tu něco dodělávat, ale jinak je to tu celkem identické, takže jsem docela spokojená, ale nebudu se s tím honit, protože se mi fakt nechce a mám toho předělávání už plné zuby.

Competition 001 # Hottest TV Blondie > 3.kolo

17. dubna 2014 v 5:18 | Čokinka |  Competitions

Je tady 3.kolo soutěže, do kterého nepostoupila Daenerys a Felicity.
Ostatním gratuluju, já v tomhle kole hlasuju pro úžasnou Emily Thorne :)

POTD#18

16. dubna 2014 v 15:22 | Čokinka |  Photo of the Day
Miláčci zrovna jsem přišla domů z práce, na chvíli si zdřímnu a můžu jít rovnou zpátky, hnus :(

V nejbližší době tu čekejte důležité oznámení, nechce se mi to psát, ale budu muset :(

Nekončím ani nic podobného, ale však se všechno brzo dozvíte, dneska se mi vůbec nechce obíhat, takže mě tu nečekejte, ale budu trčet v práci a budu se moc nudit, tak mi napište na ask, ať mám na co odpovídat :)


GG Challenge#Day 07 - Favorite Wedding

16. dubna 2014 v 15:20 | Čokinka |  Projects
Během 6.sérii jsme byli svědky hned několika svateb a mě se líbila každá jedna z nich. Ať už ta Lily a Rufuse nebo třeba Blair a Chucka. Dokonalá svatba byla ta kde si Blair vzala Louise, ty její šaty, kostel, korunka, všechno bylo naprosto dokonalé, až na ženicha ;)

Mě se ale nejvíc stejně líbila svatba v posledním díle, kde se konečně vzali Serena s Danem ♥

Měla naprosto úžasné šaty a byla prostě totálně nádherně úžasná! Danovi to taky slušelo a já jsem byla nejšťastnější divák na světě, když se konečně brali :D Prostě #DerenaFan :)


GG Challenge#Day 06 - The Most shocking scene

16. dubna 2014 v 15:19 | Čokinka |  Projects
Musím uznat, že jestli se tvůrcům něco hodně dařilo, tak to bylo překvapovat nás a že těch chvil nebylo málo. Některé zjištění jsou vhodné tak do PLL :D Tentokrát pro mě, ale ani není těžké si vybrat jenom jednu, protože mi uvízla v hlavě a když se řekne "šok" a "super drbna", tak se mi vybaví hned jako první :)


Kupodivu to není zjištění, že Super Drbna je Dan, totožnost Chuckovi mamky nebo to, že Bart Bass vlastně žije. Není to žádný z těch BIG MOMENTŮ celého seriálu, ale je to úplně obyčejná scéna, ve které se zjistilo, že babička van der Woodsennová odkázala všechno Ivy, i když věděla kdo doopravdy je. Asi se většina z Vás co ten seriál znáte teď divíte, že ze všech těch šoků co jsme v seriálu zažili jsem vybrala takovou maličkost, ale tohle mě fakt dostalo a nechápala jsem jak to mohla udělat vlastní rodině.

GG Challenge#Day 05 - Favorite Kiss scene

13. dubna 2014 v 6:37 | Čokinka |  Projects

Jsem v soutěži o nejoblíbenější seriálový pár TADY.

Soutěžím se Zoey a Wadem, prosím dejte mi hlas :)

Tolik úžasných polibků a já si mám vybrat jenom jeden?
Bože můj, na co jsem myslela, když jsem si ten challenge vymýšlela :D

Vážně tam byla hrozná spousta polibků a vybrat jenom jeden nejoblíbenější je skoro nemožné a jako fanoušek Chair i Dereny se vážně nedokážu rozhodnout, takže jsem si vybrala dva, jeden od Chair a jeden od Dereny a věřte mi, že i tak to bylo dost těžký rozhodnutí :)

Bude mít nakonec Dracula 2.sérii?

10. dubna 2014 v 2:42 | Čokinka |  Writing

Dneska jsem se na Edně dočetla, že i když stanice NBC se pořád nemá k tomu, aby oznámila prodloužení nebo ukončení seriálu Dracula, tak The Irish Post oznámilo, že se seriál pokračování dočká.
6.dubna se dostalo na veřejnost, že herec Jonathan Rhys Meyers (Dracula) se začal podílet na produkci 2.série. Informaci oznámil na večírku Goldie Hawn v Londýně.
Nechci si dělat plané naděje, ale jsem z toho neskutečně nadšená, protože jsem zrušení brala jako hotovou věc a teď tohle. Na oficiální oznámení stanice se pořád čeká, ale kdyby prodloužení neschválili, tak by se asi už na 2.sérii pracovat nezačalo, takže mám velikou naději :P

Sunday, alcohol, relax and Dracula :)

10. dubna 2014 v 2:41 | Čokinka |  Writing

Jelikož jsem měla celý víkend pracovní, tak neděli jsem si pořádně užila. Už jsem potřebovala pořádný relax. Udělaly jsme si s kamarádkou den strávený u seriálů, vínka, dobrot a pořádného pokecu :)

Hart of Dixie aneb "Příběh o tom jak jsem se zamilovala do Wada" ♥

10. dubna 2014 v 2:40 | Čokinka |  Writing

Byla to láska na první pohled, když jsem viděla ten jeho dokonalý, sexy, rozkošný a naprosto neodolatelný úsměv, tak jsem věděla, že je ten pravý :)

Rozloučení s HIMYM ♥

10. dubna 2014 v 2:37 | Čokinka |  Writing

Nesnáším ten pocit, když skončí jeden z mých seriálů. Říkám to nerada, ale všechno jednou musí skončit a tady už bylo fakt na čase. I když na tuhle úžasnou a originální partu nikdy nezapomenu, tak jsem celkem ráda, že je po všem, ale upřímně se mi ten konec nelíbil :( A co na to jak to dopadlo říkáte Vy? POKUD JSI NEVIDĚL/A POSLEDNÍ DÍL HIMYM, TAK DÁL NEČTI, ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY.

Osud Game of Thrones aneb na kolik sérií se můžeme těšit

10. dubna 2014 v 2:34 | Čokinka |  Writing

Asi nikdo nepochybuje o prodloužení seriálu na další sérii, ale přesto stanice HBO stále nezveřejnila oficiální oznámení a dává si s tím pěkně na čas. Já jsem dnes, ale na serialzone našla informaci o tom, že HBO se rozhodla podepsat nové smlouvy s hlavní dvojící tvůrců seriálu Davidem Bennioffem a D. B. Weissem. Jedná se o kontrakty na další dvě sezóny. Pro mě je to naprosto dokonalá zpráva, i když jsem se zrovna o tenhle seriál vůbec nebála. Jeho sledovanost se pořád drží v průměru okolo 14,3 milionů diváků na jeden díl, je to v současnosti jeden z nejsledovanějších seriálů a nejsledovanější seriál stanice HBO, takže by to byli vážně blázni, kdyby se rozhodli ho zrušit.

LOST ♥

10. dubna 2014 v 2:33 | Čokinka |  Writing

Tak jo jsem v háji. Zrovna jsem se dodívala na poslední díl LOST a brečím jako malá.
Miluju ten seriál ♥

Za poslední 3 týdny jsem stihla všech 6.sérií, protože mě to naprosto pohlitlo a zažrala jsem se do děje natolik, že prostě nešlo přestat se dívat. Je to jednoznačně jeden z nejlepších a hlavně nejzajímavějších seriálů co jsem kdy viděla! Je to strašný pocit, že si nemůžu pustit další díl. Nic jinýho vidět nechci, prostě jenom je ♥

Ten konec byl příšerný, nádherný dokonalý a nejhorší. Jednoznačně jsem se zamilovala do Jacka a jen tak mě to asi nepustí. Musím honem začít sledovat něco nového nebo se zblázním. Viděl ještě někdo z Vás LOST? A co říkáte na to jak to dopadlo?
Hostující hvězdy a jejich minirole v O.C. California

10. dubna 2014 v 2:25 | Čokinka |  Writing

Zjistila jsem, že v O.C. si zahrálo spousta úžasných herců minirole, v době, kdy se to natáčelo, tak nikdo z nich asi slavný nebyl, takže mi to nepřišlo, ale když jsem se na tento úžasný seriál znovu po několika letech podívala, tak se nestačím divit :)

Nejvíc mě asi překvapilo jakého darebáka si tam zahrál Paul Wesley, ale byl tam strašně sexy :P No a ve 4.sérii mě překvapila Janel Parrish s Ashley Benson společně v jedné scéně :D No a Lucy Hale jsem zase viděla ve 3.sérií, kde hrála v jedné epizodě spolubydlící jedné z postav :D A dokonce jsem si všimla, že v jednom díle si zahrála i AnnaLynne McCord, kterou známe z 90210, ještě jich tam bylo víc, ale z těchto jsem měla radost, vidět je i v jiných rolích je ale trochu zvláštní :D
Máte i Vy nějaký postřeh a zahlédli jste někoho podobného v nějakém seriálu nebo filmu, kde si zahrál miniroli? Budu ráda, když se o to se mnou podělíte v komentářích :)

Nové díly a co si o nich myslím já

10. dubna 2014 v 2:24 | Čokinka |  Writing
Konečně jsem si našla čas a zkoukla všechny seriály, kde jsem měla nějaké to zpoždění jednoho nebo dvou dílů a tady je takový malý souhrn. Článek obsahuje spoilery (TO 1x15, PLL 4x22, Reign 1x12, Reign 1x13, Teen Wolf 3x21). Nebojte dneska to nebude žádný extra dlouhý článek, protože by mi Vás bylo líto, že to musíte číst :D

My new platonic love ♥

10. dubna 2014 v 2:21 | Čokinka |  Writing

Božeeee, ty jsi tak sexy Enzo ♥

Blair Waldorf & Seth Cohen get married :)

10. dubna 2014 v 2:19 | Čokinka |  Writing
Tak je to oficiální :)

Leighton Meester a Adam Brody se opravdu vzali ♥


Já je vážně zbožňuju, zrovna si ulítávám na O.C., takže mám k Adamovi celkem blízko, je to skvělý herec a naprosto úžasně ztvárňuje Setha Cohena a moje milovaná Leighton prostě už navždy zůstane Blair Waldorfovou :)

Blair & Seth forever :D