Ezra is "bad guy", dooone!

10. dubna 2014 v 1:49 | Čokinka |  Writing

Je na čase přestat polemizovat nad tím jestli je nebo není Ezra -A. TVŮRCI JASNĚ ŘEKLI, ŽE ANO! Ezra je ten zlý a teď je na čase zjistit proč :)

Vím, že většina z Vás si myslí jak je to strašný, ale mě osobně se tahle zápletka fakt líbí, podle mě se to povedlo. Poprvé jsem začala přemýšlet nad tím, že je možná -A v Hallowenském vlaku, kdy se jen tak z ničeho nic objevil, ale pak jsem na to zase nějak zapomněla a už mě to nenapadlo. No očividně mě to napadnout mělo :D


Ale nemůžu si pomoct a prostě si myslím, že je to docela sexy, on byl vždycky sexy, prostě zakázaný učitel ;D Ale teď, no podle mě je teď ještě víc sexy než předtím :D Scény s ním a Ariou jsou teď pro mě mnohem zajímavější a je to takové napínavé a vzrušující, jsem ráda, že je Ezra ten zlý, ale podle mě stejně k ní něco cítí a to je na tom to nejlepší :) Záporáci jsou prostě vždycky super a tenhle se obzvlášť povedl :)


Máte nějakou teorii o Ezrovi ? Proč si myslíte, že je -A ? Co má společného s Alison ?

Většina teorií je stejná, je to ten plážový kluk a to s tím dítětem, ale tvůrci seriálu právě řekli, že to co si myslíme, že víme o tom proč je Ezra -A si myslíme špatně a je to jinak, tak nám to zase pěkně zamotali :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama