I have to tell you everything...

10. dubna 2014 v 2:28 | Čokinka |  Writing


Vždycky si o mě všichni mysleli, že jsem nejusměvavější člověk na světě a já jsem byla ráda, prostě se nerada mračím a ráda se směju i když zrovna nejde všechno nejlíp, vždycky si důvod pro úsměv najdu, ale bohužel to jde hůř a hůř. Člověk má prostě jednou za čas den blbec, kdy se potřebuje vypovídat, mě se to stává tak jednou za rok, ale stává a vypadá to, že to na mě přišlo zrovna dneska. Chápu, že ne každý to bude číst, ale tohle je taková rekaputilace mého roku 2013, kterou jsem nechtěla psát ani trochu :(

Mám dobrou práci, vlastní byt, skvělou rodinu, milovaného pejska a úžasné přátelé a stejně poslední dobou nejsem spokojená. Nevím proč, něco mi chybí a nevím co, prostě se jenom necítím tak dětinsky šťastná jako dřív, už to není tak jednoduché jako dřív. A mě ten pocit chybí.


Většina z Vás ví, že jsem měla přítele a že jsme se minulý rok rozešli, nikdy by mě nenapadlo, že se budu někomu veřejně svěřovat na internetu, ale jestli to pomůže, člověk někdy nemá jinou možnost. Chybí mi, strašně se mi stýská a největší problém je, že nejsem smířená, pořád mám zafixované v hlavě, že patříme k sobě a je to prostě jenom omyl a zase se k sobě vrátíme, tak jako vždycky. Ale teď je to jiné a já to na jednu stranu vím a na druhou tomu stejně nevěřím. Připadám si jako ubožačka a vážně hodně trapná, ale stejně to nedokážu změnit, jsem blázen ?


Po tolika letech je prostě těžký zapomenout, hlavně to ani nejde, když toho člověka každý týden potkáváte a usmíváte se na sebe jako staří známí, když cítíte to co cítíte, řeknete si ze slušnosti "ahoj" a přitom je to člověk, který o Vás ví všechno a zná Vás nejlíp na světě stejně jako Vy jeho a pravděpodobně přesně ví na co myslíte a jak se v tu chvíli cítite. On byl moje první láska a já celou dobu doufala, že bude i tou poslední. Plánovali jsme si budoucnost, dokonce jsme spolu chtěli i děti, měli jsme vymyšlený jména pro holky i kluky :) Když to píšu, zní to vážně směšně. Byli jsme "TEN" pár, který k sobě prostě patří!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama