Květen 2014

Roman, come back to me! :(

18. května 2014 v 20:49 | Čokinka

Zrovna jsem se dočetla, že Star-Crossed nebude mít pokračování, vím jsem hrozně pozadu, ale nechápu jak můžou nechat takový konec :( To je snad horší než jak usekli The Lying Game nebo The Secret Circle. Fakt mazec!
Taylor v autě volá o pomoc, Emery v bezvědomí, záhadný signál a taťka od Terry jede zaútočit na planetu Zemi a my se nedozvíme jak to bude dál! Já jsem tento seriál nějak extrémně nežrala, ale každopádně nesnáším otevřené konce a tohle mě dost vytočilo. Sledovali jste S-C? Jaký je Vás názor na poslední epizodu? Taky Vás tak štve, že nebude pokračování?

Náhradní parta za HIMYM a co si o nich myslím já

14. května 2014 v 20:56 | Čokinka |  Writing

Většina těch co pravidelně sledovali HIMYM asi postřehli, že zrovna v době, kdy tento seriál skončil, tak začal nový o podobné partě lidí a jejich problémech s názvem Friends with better lives. Původně jsem neměla v plánu to sledovat, ale vzhledem k tomu, že TBBT bude mít dlouhou pauzu, tak by se mi nějaká komedie hodila, řekla jsem si, že tomu dám šanci a musím říct, že to není zas tak špatné jak jsem si myslela :) S HIMYM jsem strávila několik krásných let, ale u konce mě to tak zklamalo, že mi ten seriál vůbec nechybí a tenhle se mi za něj jako náhrada dost líbí! I když jsem četla recenze ve stylu, že se tak snaží být vtipní až je to trapné, tak já nesouhlasím. Pravidelně se u toho zasměju a jejich humor mě šíleně baví. Navíc je tam skvělé a neokoukané obsazení na které je radost se dívat :D Máte někdo na tento seriál svůj názor nebo jsem zatím jediná kdo to tu sleduje? :)

Competition 001 # Hottest TV Blondie > 4.kolo

14. května 2014 v 20:02 | Čokinka |  Competitions

Omlouvám se, že to trvalo tak dlouho, ale konečně je tu další kolo soutěže.
Já tentokrát hlasuju pro Sookie :) True Blood mi už neskutečně chybí.
V minulém kole vypadla Juliet Burke.